Služby 

    JK Nová Ves Vám nabzí:

        Ustájení koní

        Prodej koní

        Jezdecký kroužek

        Výroba vybavení stájí

        Obsedání, výcvik koní

        Sportovní testace

        Příprava klisen na výkonnostní zkoušky

        Výcvik jezdců

        Turistika

        Možnost částečného pronájmu koně

 

        Ustájení koní: Nabízíme ustájení koní v nově postavených prostorných boxech, vstup ze stáje rovnou do kryté haly. Krmení 3xdenně (seno, senáž, oves, ječenný šrot), místování 1xdenně. Pro koně jsou k dispozici dva travnaté výběhy, jízdárna, krytá hala, mycí box, skokový materiál. Pro jezdce je k dispozici klubovna, šatna, WC. Možnost výcviku jak drezurního, tak skokového. Výhodou stáje jsou krásné kopcovité terény v těsné blízkosti stáje. Cena ustájení od 1500,- kč.

 

        Prodej koní: Zprostředkování koupě nebo prodeje Vašeho koně.

        Jezdecký kroužek: Nově otevíráme jezdecký kroužek pro děti od 4 do 14-ti let, děti se budou učit všemu co ke koním patří, podívají se na práci kováře, veterináře a samozřejmně si také zajezdí. Více informací v sekci jezdecký kroužek.

        Výroba vybavení stájí: Výroba veškerého vybavení stájí - stabilní a montované boxy, standartních rozměrů nebo na míru dle požadavků, stájová vrata, dveře, okna a veškeré zámečnické práce. Více v sekci Výroba vybavení stájí.

        Výcvik koní, obsedání, sportovní testace, příprava klisen na výkonnostní zkoušky: nabízíme výcvik mladých nebo problémových koní, přípravu ke sportovní kariéře a prezentaci koní na závodech.

        Výcvik jezdců: Výcvik jezdců všech kategorií, od úplných začátečníků, zaměření na drezuru, parkur nebo třeba jen na rekraci.

        Turistika: Vyjížďky do krásného okolí stáje, s doprovodem cvičitele. Pro nejmenší vožení na poníkovi.

        Přeprava koní: Možnost přepravy vozíkem na dva koně nebo dodávkou pro tři koně.

        Možnost částečného pronájmu koně: Částečný pronájem valacha, ideální na vyjížďky do krásného okolí stáje, možnost  jízdárenské práce (i v hale). Valach je 100% spolehlivý, vhodný i začínajícího jezdce. Možnost výcviku s trenérem. Ceny  od 500,-kč/měsíc, dle domluvy.